Math Land

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 1.41
  • Dil Türkçe
  • Firma Didactoons
Çocuklar ve yetişkinler için tasarlanan Math Land mobil uygulaması eğitim kategorisinde yer alıyor.

5 ve 9 yaş arası çocukların matematik ile ilgili kavramlar hakkında kendilerini eğlenceli oyunlar eşliğinde geliştirmesine imkan sağlayan Math Land eğitim uygulaması ile karşı karşıyasınız. Uygulamamız matematiksel terimleri çocuklara eğlenceli bir şekilde aşılamak Didactoons stüdyosu tarafından özel olarak tasarlanmıştır. 

Birbirinden eğlenceli oyunlar arasında vakit geçiren sevimli çocuklar matematik dersine karşı olan ön yargılarını yeniyorlar. Temek matematik dersleri, ek bilgiler, toplama, çıkarma, çarpma, aşağıdan yukarıya, bölme ve negatif sayılara göre sıralama gibi eğitimler ile eğlenceli anlar yaşayacaklar. Oyun içerisinde çeşitli verilerden eğitim alan çocuklar okul öncesin bilgilerini daha sağlıklı bir şekilde geliştiriyorlar. 

Math Land mobil uygulaması sadece bir matematik eğitim uygulaması değildir aynı zamanda eğlence makinesidir. Oyunun karakteri Max kötü bir korsan ve kutsal mücevherlerin her birini çaldı. Çalmakla kalmayıp aynı zamanda adaları korkunç engeller ve tuzaklar koydu. Siz iyi olan tarafta yer alacaksınız. Yönlendireceğiniz karakterin adı Ray. Ray'i yönlendirerek mücevherleri kötü Max'den geri alacaksınız. Engelleri zekanız ile çözecek, mücevherlere ulaşacak ve her şeyi eski düzeninize kavuşturacaksınız. 

Ada sakinlerinin sizin yardımınıza ihtiyacı var, çeşitli matematik problemlerini çözerek adaya ulaşacaksınız. Mücevherleri geri alacak ve ada sakinleri eski huzurlu günlerine kavuşturmak için çabalayacaksınız. Oyunda bir çok ada yer alıyor ve her birinde de farklı maceralar sizi bekliyor olacak. Çocuklarınızın eğlence içerisinde matematik ile barışmalarını seyretmek için sizde Math Land mobil oyununu ücret ödemeden Android  cep telefonunuza indirin.  


Math Land indir
DİĞER SÜRÜMLER