Math Land

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139,9 MB
  • Version 1.35
  • Dil Türkçe
  • Firma Didactoons
Çocukların eğlence ve eğitimi aynı anda tatmasını sağlamak amacıyla geliştirilen Math Land mobil oyununa ücret ödemeden sahip olun.

Math Land, iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın matematik kavramları ile eğlence içerisinde tanışmasını sağlayabilirsiniz. Teknolojik araçları çocuklar için tamamen eğlence değil aynı zamanda eğitim aracı haline getirin. Özellikle okul öncesi çağda yer alan çocuklar öğrenmeye açtır. Yararlı ya da zararlı olan her şeyi kalıcı bir şekilde öğrenirler. Bu durumda da ebeveynlere çocukların çevresinde araç gereçleri zararlı olmaktan çıkarıp yararlı getirmek düşüyor. 

Bunun ilk adımı olarak akıllı cep telefonları ya da tabletleri hem eğlence hem de eğitim aracı olarak kullanın. Okul çapına gelen çocukların en çok da matematik derslerinde zorluk çekiyor. Bu tabuyu yıkmak için Math Land mobil oyunu tercih edebilirsiniz. Çeşitli matematik kavramlarını oyun içerisinde çocuklara aşılamak amacıyla geliştirilen Math Land mobil oyununda Max ve Ray ile karşılaşacaksınız. 

Max kötü bir korsandır ve ada sakinlerinin kutsal mücevherlerini çalarak onların yaşamını kısıtlamıştır. Her hangi bir yarım gelmemesi içinde adanın her yanını kötü tuzaklar ile doldurmuştur. Kahraman olan Ray adanın etrafında yer alan matematik engellerini aşarak insanlara yardım etmek için gemisine atladı.

Onun yanında olun ve işlemleri çözemesin de ona yardım edin. Gemiyi tutan sandığa ulaşmak için 25'den fazla seviye ile eğlenin ve her türlü engeli aşarak ilerleme katedin. Macera dolu bir matematik eğitimi için Math Land sizi bekliyor. 

Math Land indir
DİĞER SÜRÜMLER